Kainos JAV - gaminiai, suvenyrai, transportavimas. Kiek pinigų pasiimti JAV

JAV kainos

JAV kainos

JAV kainos skiriasi priklausomai nuo regiono ir miesto. Pavyzdžiui, vienas brangiausių miestų yra Los Andželas, Niujorkas, San Franciskas (vidutiniškai kainos šalyje yra 2–3 kartus didesnės nei Rusijoje).

Pirkiniai ir suvenyrai

Apsipirkdami JAV galite įsigyti prekių Leviso, American Eagle, Banana Republic parduotuvėse patrauklesnėmis kainomis nei Rusijoje. Prabangių drabužių patartina ieškoti „Outlet Moll“ kaime, taip pat prekybos gatvėse visuose didžiuosiuose miestuose.

Apsipirkti JAV reikėtų vasaros (liepos vidurys - rugsėjo pradžia) ir žiemos (gruodžio vidurys - sausio pabaiga) pardavimo sezono metu..

Ką įnešti į JAV atmintį?

  • „Apple“ prietaisai (planšetinis kompiuteris, telefonas, nešiojamas kompiuteris), kaubojų drabužiai, įvairios figūrėlės, pavyzdžiui, Laisvės statulos pavidalu, papuošalai, rankų darbo žvakės, batai (UGG ir Timberland), džinsai (Levis, Lee, Wrangler), amerikietiška kosmetika;
  • vynas, burbonas, žemės riešutų sviestas, klevų sirupas.

JAV galite įsigyti suvenyrų iš „Coca Cola“ ir „M & Ms“ parduotuvių - nuo 5 USD, daiktų su Amerikos vėliavos ar prezidento atvaizdu (ženkliukai, marškinėliai, žiebtuvėliai) - nuo 1 USD, Amerikos indėnų daiktų - nuo 2 USD, kaubojų skrybėlę - nuo 10 USD, „Timex“ laikrodžiai - nuo 50 USD, vynas - nuo 10 USD.

Ekskursijos ir užsiėmimai

Apžvalginėje ekskursijoje po Majamį galėsite pasivaikščioti Collins prospektu, nuvažiuoti per geriausias Majamio zonas („SunnyAiles“ paplūdimys, „Bel Harber“), aplankyti „Art Deco“ zoną ir apžiūrėti jos architektūrą. Važiuodami pagrindinėmis turistinėmis gatvėmis („Ocean Drive“, „Lincoln Road“), jums bus organizuota stotelė „Villa Gianni Versace“. Ši kelionė kainuoja apie 40 USD.

Orlande būtinai turėtumėte aplankyti „Lion Safari“ nacionalinį rezervatą - čia pamatysite visokių egzotinių gyvūnų, kuriais galėsite grožėtis ne tik iš kabinos, bet ir vaikščiodami specialiais takais, skirtais vaikščioti po parką (pamatysite aviatorijas su gyvatėmis, vėžliai, ežeras ir sala, kurioje gyvena beždžionės). Apytikslė ekskursijos kaina yra 25 USD.

Saldus dantis gali nuvykti į „Herskey“ šokolado fabriką Harisburge. Čia galėsite ne tik paragauti saldumynų, bet ir aplankyti garsiąją Miltono Hersho sukurtą mokyklą. Apsilankymas degustacijų gamykloje jums kainuos 30 USD.

Tėvai ir sūnūs gali nuvykti į oro ir kosmoso muziejų Vašingtone apžiūrėti didžiulės lėktuvų ir erdvėlaivių kolekcijos bei nuvykti į planetariumą. Už apsilankymą muziejuje sumokėsite 20 USD.

Transportas

Už vieną kelionę metro mokėsite 2,5 USD, už važiavimą taksi - 2,5–3,5 USD (pradinė kaina) + 0,4 USD už kiekvieną 300 m kelio. Iš Vašingtono į Niujorką galite nuvykti autobusu už 7-8 USD, iš Niujorko į Bostoną - už 9 USD, o iš Niujorko į Torontą - už 60 USD..

Jei priklausote ekonominių turistų kategorijai, jūsų dienos išlaidos atostogoms JAV bus 100 USD asmeniui, tačiau patogesnė viešnagė jums kainuos mažiausiai 200 USD per dieną 1 asmeniui..

Turizmas JAV

Nuotraukos

  • JAV kainos
  • JAV kainos
logo

Leave a reply